Про компанію

MegaNet - інтернет провайдер Буковини

Інтернет провайдер Буковини

Швидкісний інтернет у кожен дім!

 Ми якісні послуги зв'язку. На відміну від інших великих інтернет провайдерів, ми підключаємо клієнтів тільки у Хотинському районі. Але це дозволяє нам надавати послуги якісно і при виникненні проблем вирішувати їх в найкоротші терміни.
 Фірма MegaNet надає Інтернет на Хотинщині  з 2013 року. Ми постійно розвиваємося і закуповуємо більш нове обладнання. Нашим клієнтам ми надаємо доступ до мережі Інтернет за технологією G-PON та Ethernet, що дозволяє отримати більш швидкісний канал зі стабільним доступом.      Користуючись нашим Інтернетом, клієнтові не потрібно ніяке додаткове обладнання. У разі, коли клієнт хоче організувати у себе Wi-Fi мережу або підключити до Інтернету більше одного комп'ютера, йому знадобитися Wi-Fi маршрутизатор, який ми з задоволенням, привиземо йому по найнижчій ціні, і налаштуємо без лишніх питань.

  Інтернет-провайдер MegaNet надає безлімітні тарифні плани з синхронним каналом доступу до мережі Інтернет. Діючі тарифи мають фіксовану вартість, яка залежить від швидкості каналу і не враховує вхідний і вихідний трафік.
  Синхронний канал доступу означає однакову швидкість прийому і передачі.

Рівень якості надання послуги Інтернет-провайдера безпосередньо залежить від якості роботи його технічної підтримки. Інтернет-провайдер MegaNet виконує кваліфіковану техпідтримку своїх абонентів.
Завдання техпідтримки Інтернет-провайдера MegaNet — швидко вирішувати виникаючі проблеми своїх абонентів при роботі в мережі. Співробітники нашої компанії професійно допоможуть Вам: в налаштування обладнання для користування нашими послугами, в налаштування програмного забезпечення комп'ютера, в правильного налаштування маршрутизатора для більш стабільної роботи. Також техпідтримка надасть консультацію по організації домашньої / офісної мережі абонента з подальшою її реалізацією.